MÖBLER / Bord / Soffbord 10302313

nr 1030 2313

Soffbord

1920-tal, diameter: 100 cm, höjd: 62 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 11 april 2016
kl 19:43:41